Sağlıklı ve dengeli kilo kurallarını azaltma

Sağlıklı yağ yakma politikaları, kilo yönetimi diyet rejimi her türlü başlamadan önce küçük) olmalıdır. Kilo kaybı için, motif, iyi bilinen, özellikle de kadın olduğunu varsayıyorum, ama buna rağmen, birçok kişi temel hatalar yapıyor. Eğer ince aşağı istiyorsanız, unutmayın, vücudunuz büyük bir muameleye layık değildir. Diyet rejimleri azaltarak uyum yaygın olarak kullanılır, bu yüzden merak denilen diyet rejim hiçbir yerde giden bir yol var.

Onları tanıtırken kilo kaybı kesinlikle, ama kısa bir süre için gerçekten mükemmel olacak. Yo kilo kaybı sona erer etkileri-yo nerdeyse sağlanır. Aşağı zayıflama en etkili çözüm dengeli bir diyet planı. Doğru beslenme ne karmaşık, ne zor. Ayrıca Zararlı beslenme alışkanlıkları kaldırmak ve beslenme düzenlemeleri bir çift bulmak gerekir. Bunu yapmanın bir yolu?

Yağ yakma en yaygın hatalar

Yağ yakma en yaygın hatalarKilo yönetimi için son derece sıkı bir diyet planı uygulama sonrası gerçekleştirilen yo-yo etkisi vücut ağırlığı pound veya eski kilo geri hızlı ve sık sık ciddi bir artış bile hızlı kaybı ile karakterizedir. Vücut Rozregulowuje, metabolizma hızı çok yavaştır, ve aynı zamanda yağ dokusu enerji artan bir miktar tutar. Diyet (1000 çok az kcal) kalori yağ toplamak için vücudumuzun oluşturmak son derece düşük planlıyor. Gıda ile verdiğimiz tüm enerji, yağ işler. Koruyucu sistemin bu tür iştah vücut kalkanları, bazal metabolizma hızı azalır ve vücut yeterli kalori tüketen değil. Ayrıca gıda düzenli bir miktar için vücudumuzun yeniden uyum için uzun bir prosedür olduğunu kabul etmeliyiz, ve metabolik süreci hızlandırdı.İlk olarak, vücut ağırlığının (metabolizması azalır) ve ayrıca su gibi yağ tutulmaya devam ediyor Kas doku kütlesi kaybı nedeniyle azalır. Sadece dengeli bir diyet ve aynı zamanda normal fiziksel aktivite ile vücut deri altı yağ etkinleştirir.

Diyet planı uygulamadan önce, yani yağ, vücut su ve kas dokusu kitle yüzdesini incelemek için doktor veya bir beslenme uzmanı danışmak gerekir. Aynı şekilde kilo kaybı gerçekleştirdikten sonra yapılmalıdır. Diyet düşük güç değeri azaltmak uygun olarak enerji neden olur. Yorgunduk, bozuk ve yaşam sağlıklı ve dengeli bir Yapısı olan egzersiz için ne dayanma gücü ne de isteği var. Ayrıca tatlılar ve de şekerli içecekler önlemek. Vermek değil, onlar sadece (lezzetli çikolata şeker, ama aynı zamanda yağ, genellikle, katılaşmış, ekstra kalori sağlayarak, birkaç besin olarak detrimentally sağlık ve sağlık etkileyebilir. Hemen, su, süt, yeşil çay ve doğal meyve suları ile tatlı içecekler değiştirin.Kahve ve çay tatlandırıcı kaçının, yani vücudun yağ depolama en aza indirmek. Aynı zamanda organ etleri, (zor peynir, yağ peynir ve domuz eti tüketmek ve tavuk cilt kurtulun!

Sağlıklı ve dengeli yağ yakma temel ilkeleri

Sağlıklı ve dengeli yağ yakma temel ilkeleri

Eğer aşağı ince sağlık ve onların zarar vermeden istiyorsanız, aşağıdaki standartlara uyun:

  1. Günde 4-5 kez tüketmek, düzenli olarak, her 3-4 saat. Yemekler her sağlıklı proteinler, sebze ve kompleks karbonhidratlar içermelidir, ve bu parçaların her biri 1/3 yiyecek olmalı. Yiyecek küçük bir birim olacak, ancak sık. Bu nedenle, sadece istek lütfen, ve vücut ağırlığı gibi enerji magazynował. Paradoksal olarak, yeme daha sık chudniesz!
  2. Bir beslenme yaklaşımı değerlendirmek de başlar ve sonra kurtulmuş olan hataları bulmak.
  3. Ancak bu frekans Senin sorunun nedeniyle genellikle enerji malzeme değil aslında kalorisi düşük diyet rejim, kullanmayın.
  4. Diyet planı, yavaş yavaş yiyin, ve ayrıca tablodan küçük bir niedosytem ile almak için unutmayın. Tokluk sinyali beyne yemek başlangıcından 20 dakika sonra alır.
  5. Amaç küçük tabaklarda tüketmeye. Bölümlerde pişirme alanında aşırı tükettikten sonra uzanan önlemek için geçerli.
  6. Normal egzersiz için zaman keşfetmek. Her gün 40 dakika veya 1,5 saat haftada 3 kez uygulama,
  7. Gıdalar, sağlıklı ve dengeli, işlenmemiş yanı sıra taze yiyin. (Çantamdan yemekleri) abur cubur, fast food hazırlık çalışmaları gibi işlenmiş gıdalardan uzak durun. Bu kaynama, buğulama gibi pişirme yöntemleri, eklenen yağ, fırında pişirme ve kullanım olmadan da bir tavada yağ eklemeden ızgara. Ayrıca kızartma önlemek ve yağ ile Pilaki.
  8. Kahvaltı için unutmayın günlük kullanım! Kahvaltınızı uyandıktan sonraki bir saat içinde tüketilmesi gerekiyor. Sabah yemek için bütün gün Senin metabolizma hızlandırır.

Değil podjadaj yemekler arasında. Yediğiniz her şeyi yiyecek olarak düşündüm. Öğün aralarında yiyecek sonra kazılacak senaryolar not, onları önlemek veya hareket niepodjadania yer hedefliyoruz. Şekersiz içecek yerine su, çay veya taze sebze yiyin. Yemek dönünce, aç/y olduğunu unutmayın, ya da sadece bu arzu var. Yemek kendi vücudunu alıştırmak için deneyin. Ürünleri satın alma, etiketleri kontrol ederken, bu bilerek fazla tüketmek ne sadece ne de seçmenizi sağlar. Bir öğünde zeytinyağı da tereyağı (salata veya salata) çiğ, bu gibi birçok durum örneğin büyüme, kalp sorunu ya da dolaşım sistemi göz önünde olan  yağ gibi yağların aşırı kullanımı önlemek vardır.